6 LET PRAXE

Někdy nespím,

ale design vypadá tak, abych se za něj nemusel stydět a vaši zákazníci byli spokojeni

O MNĚ

Začalo to s hraním videoher

Své dětství jsem trávil hraním videoher, čtením fantasy knížek a koukáním na filmy. Možná proto jsem nikdy nesnil o tom být astronautem, pilotem letadla nebo popelářem. Chtěl jsem mít superschopnosti jako Thor, Wolverine nebo Nightcrawler. Žádné superschopnosti se neobjevovali a tak jsem ve 14 letech poprvé přičichl k HTML a CSS.

První webové stránky jsem nakodoval pro hru Lineage 2, kterou jsem v té době hrál. Po dvou letech kodování jsem si nainstaloval Adobe Photoshop a poprvé přičichl k designu, vše bylo tak krásně barevné a ucelené, přesně jako obleky superhrdinů. A od té doby jsem měl jasný cíl - stát se designerem.

UI & UX Designer v OAK'S LAB

Od druhé poloviny roku 2017 jsem měl v plánu odejít z mé předešlé práce a začít se plně věnovat FREELANCE, ale ke konci roku jsem dostal nabídku pracovat v agentuře kde je plno mladých a talentovaných lidí, zaměřující se převážně na US a UK market.

UI & UX Designer v IceWarp

Konečně jsem měl možnost si vyzkoušet jaké to je pracovat v týmu s více designerama a jen na jednom produktu, který má mezinárodní dosah. Díky tomu jsem získal zkušenosti s tvorbou propracovaných design systémů a testováním s reálnými uživateli.

Grafický designer ve Flow Media

Od první chvíle jsem byl jediným designerem v agentuře a tak jsem měl na starosti veškerou tvorbu designu (DTP, UI, UX & Social Media). Díky tomu jsem se naučil spoustu nových věcí a měl jsem možnost pracovat se značkami jako jsou Český Rozhlas, Brit, Carnilove, T.M. Lewin, Ondrášovka, 7Camicie, Vodafone a DHL.

Odjakživa na volné noze

Ve 14 letech jsem objevil kouty HTML a CSS. Po dvou letech kodování, jsem si nainstaloval Adobe Photoshop a začal s tvorbou designů pro webové stránky. Uběhlo pár let a dnes se specializuji na intuitivní a kreativní designy webových stránek a mobilních aplikací.

Jak pracuji?

Průzkum

Ptám se, zkoumám váš segment a znova ptám.

Wireframe

Nápady překresluji do drátového modelu.

UI Design

Wireframe přeměňuji do krásného designu.

Testování

Testuji váš design s reálnými uživateli.

Schválení

Dotahuji detaily a poté odevzdávám design.

Instagram

Při provozování mé internetové prezentace mi pomáhají soubory cookie. Dalším prohlížením vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. SOUHLASÍM